Değerli Bilgisayar Mühendisliği Mezunları

1977 yılında kurulmuş olan bölümümüzün 40. yılı olması nedeniyle, 07 Mayıs 2017 tarihinde Beytepe Kampüsü'ndeki Beyaz Ev Restoran’da 10:00-14:00 saatleri arası bir geç kahvaltı etkinliği düzenliyoruz. Kahvaltıdan sonra, bölüm ve kampüsü gezmek, arkadaşlarla sohbet ederek, güzel bir gün geçirmek için hepinizi davet ediyoruz. Etkinliğe katılabilmek için, en son 3 Mayıs 2017 tarihine kadar aşağıdaki adreste verilen formu doldurmanızı rica ediyoruz:

Etkinliğe Kayıt Formu

Ayrıca 40. yıl olması sebebiyle bölüm web sayfamızdan yayınlanmak üzere bir anı albümü hazırlamayı düşünüyoruz. Bölümle ilgili hatıralarınızı paylaşmak ve bu albüme katkıda bulunmak isterseniz, 40yil@cs.hacettepe.edu.tr adresine bir e-posta göndermenizi rica ediyoruz. Göndereceğiniz e-postada fotoğrafın yanında, fotoğrafın kısa tanımı (nerede, ne zaman çekildiği,kısa hikayesi), ve fotoğraftaki kişilerin isimlerini paylaşmanızı bekliyoruz.

Etkinlikle ilgili daha fazla bilgi almak için 40yil@cs.hacettepe.edu.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz. Sizleri 40. yıl etkinliğimizde aramızda görmekten çok mutlu olacağız.
Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü
06800 Beytepe Ankara